PODSUMOWANIE ZBIÓRKI NA POMOC POWODZIANOM Z BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

Cech Rzemiosł Różnych w Krotoszynie wraz z Krotoszyńską Izbą Rzemieślniczą, 18 września br. ogłosili zbiórkę na pomoc powodzianom z Bystrzycy Kłodzkiej.

Udało nam się zebrać: latarki, łóżka polowe, materace, śpiwory, łóżeczka dla dzieci, koce, żywność, karmę dla zwierząt, środki higieniczne, środki czyszczące, kalosze, miotły, łopaty, wiadra, rękawice, worki na śmieci, wodę. Cech zakupił przedłużacze bębnowe.

Zbiórka trwała dwa dni i natychmiast po jej zakończeniu tj. w sobotę 21 września, dary zostały zawiezione do Bystrzycy przez Pana Eugeniusza Grześkowiaka, który poza wsparciem rzeczowym, zaoferował także transport.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Rzemieślnikom za okazane wsparcie i przekazane dary.