AKCJA CHARYTATYWNA „RZEMIEŚLNICY DZIECIOM”

Drodzy Rzemieślnicy, zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. Mamy okazję, aby wspomóc potrzebujących i nie chodzi tu tylko o dobra materialne ale także o okazanie wsparcia i jedności.

Zapraszamy naszych członków do udziału w akcji charytatywnej skierowanej do wychowanków Domu Dziecka w Górze. Przedstawiciele Zarządu wraz z pracownikiem biura Cechu, odwiedzili w ubiegłym tygodniu placówkę, aby sprawdzić w jaki sposób można pomóc dyrekcji, opiekunom oraz ich wychowankom. Potrzeb jest naprawdę wiele, i to głównie tych najprostszych, podstawowych.

Jak można pomóc?

  1. Wszystkich chętnych do okazania wsparcia prosimy o zapoznanie się z „Listą Marzeń Domu Dziecka”.
  2. Wsparcie można okazać poprzez:

– zaoferowanie wykonania pracy w Domu Dziecka – remontu wymagają dwa pomieszczenia, które trzeba zaadaptować na sypialnie dla dzieci

– przekazanie rzeczy z Listy Marzeń

  • Po dokonaniu wyboru z „Listy Marzeń Domu Dziecka” prosimy o poinformowanie biura Cechu Rzemiosł Różnych w Krotoszynie o chęci uczestnictwa w akcji, oraz podanie wybranego wsparcia. Pozwoli nam to uniknąć dublowania się rzeczy z listy. Jeśli wybrana przez Państwa forma wsparcia będzie już zajęta, poinformujemy o możliwości wybrania innej (dotyczy to głównie wyboru zakupu rzeczy dla konkretnego dziecka).

Akcja trwa od 22 listopada do 14 grudnia 2021 r. Darowizny rzeczowe Rzemieślnicy przekazują do biura cechu, do dnia 14 grudnia. Przed świętami przedstawiciele Zarządu pojadą do Domu Dziecka przekazać zebrane datki.  

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem Cechu Rzemiosł Różnych w Krotoszynie.